Prečo počas dňa oddychujeme? Nie je to len kvôli pohodliu. Človek s dobre rozvrhnutými a využitými pauzami má oveľa menej stresu, je zdravší, lepšie spí, má dobrú náladu a lepšie sa koncentruje na prácu alebo štúdium. A telo lepšie bojuje s chorobami.

No a keďže telesné a psychické zdravie sú si rovnocenné, prečo si nedobíjať baterky na SeeTee. Tento lazy bag je robený pre ľudí, ktorý si vedia vychutnať oddych uprostred dňa alebo po práci.  Zvaliť sa len do ľubovoľnej polohy má jednu nezameniteľnú výhodu – okamžite sa prispôsobí chrbtici, nenarazí žiadnu časť tela a rovnako sa prispôsobí aj pri prenášaní. Skrátka si ho ako batoh zavesíte a chrbát a idete.

Táto nenápadná batožina má potom iba okolo jedného kilogramu, môžete si ju zobrať na túru do hory, na opekačku, na chatu, záhradnú párty a ak máte liberálneho šéfa – tak možno aj do práce. Na nosenie je tu popruh a dokonca vrecko na smartfón alebo drobnosti.

A teraz pozor, s nafukovacími vakmi môžu pokojne šantiť (blázniť sa) malé deti, tínedžeri… a vlastne aj dospelí. Ako v detskom hrade, kde je tiež všetko mäkké. Je to skrátka všestranná prenosná pohovka. Pevnú posteľ by ste iste so sebou nikde nevláčili. Ale napríklad zobrať si vzduchový vak do dodávky na festival – je riešenie, ktoré vám ušetrí čas aj peniaze (napríklad na Pohode stojí prenájom festivalového stanu 25 euro).

Nafukovacie sedacie vaky sú mechanicky dosť odolné, aby ste ich nemohli len tak roztrhnúť, prepichnúť, zdeformovať a podobne. Akurát od ohňa by ste ich mali držať ďalej. Užijete si ho v každej ročnej dobe, no uznáte, že váľať sa po ňom v lete je to pravé orechové (preto bývajú aj pri festivaloch a podujatiach v každej chillout zóne).

Vaky sú veľmi dobre utesnené proti unikaniu vzduchu, dajú sa dostať v rôznych farbách a jeho odolný umelý materiál sa veľmi dobre čistí, nezachytáva nečistoty ako koberce a podobne. Prežije aj nejeden dážď.